Heyda

Touha formulovat své myšlenky a pocity je začátkem každé tvůrčí činnosti. Pomáháme lidem uspokojovat tyto touhy kvalitními materiály a nápaditými technikami.

Pod značkou HEYDA naleznete v našem sortimentu širokou škálu pomůcek pro hobby tvorbu, ozdobné děrovače, razítka s různými motivy, papírové a lepicí pásky, barevné papíry jednobarevné i s potisky v různých gramážích a formátech, fotokartony a mnoho dalších kreativních tvořítek.

HEYDA sleduje trhy, trendy a inovace po celém světě a vyznačuje se vysokou kvalitou.

O historii značky HEYDA

V roce 1902 ještě pod jménem firmy Schlegel & von der Heyden, továrny na obchodní knihy a továrnu na školní potřeby, Hagen, začíná úspěch HEYDA. Zakladateli jsou Hermann Schlegel a Hugo von der Heyden.

1938 Společnost je transformována na KG HEYDA-Werk, Schlegel & von der Heyden. Jako první společnost HEYDA přináší školní potřeby a učební pomůcky ve standardizovaných velikostech

1950 – 1960 Heyda také přidala k sortimentu pásky a fotografické kartony a brzy je rozšířila o mnoho barevných variací.

1980 ne jen barevné, ale inovativní. Moderní dekorace jsou nyní vytištěny na kartonových krabicích a papírech. Téměř revoluční mohou být dekorace zvířecí kůže, které na trh přinesla HEYDA.

2000 – HEYDA je integrována do firmy Baier & Schneider GmbH & Co. KG. Dvě rodinné firmy se nejen přizpůsobují svému sortimentu, ale také se navzájem doplňují.

Kliknutím na obrázek přejdete na Oficialní web. stránky dodavatele.