Knorr Prandell

Nikdy nebylo snadnější být kreativní. Pod značkou Knorr Prandell u nás naleznete četné hobby a řemeslné předměty kultovní značky pro práci s papírem, vyrábění dekorací nebo třeba šití a háčkování.

V roce 2013 rozšířila společnost Baier & Schneider Ltd & Co nabídku kreativního a hobby sortimentu o značku Knorr Prandell.

Nabízíme vše, co potřebujete k realizaci kreativních nápadů. Například pěnovou gumu, velké množství barevných filců, různé druhy dekorací a ozdob nejen z papíru, ale i textilu, filcu, dřeva a dalších materiálů.

Historie značky Knorr Prandell

Značka KNORR prandell vznikla v roce 1825, kdy rodina Bambergerů založila malou cukrárnu v jižním německém městě Mitwitz. Výrazným znakem zvoleným pro logo byl tedy včelí med. V roce 1949 společnost pod novým vlastnictvím a novým jménem Knorr, Friedrich & Co. poprvé představila umělecké a řemeslné výrobky a výtvory květinových řemesel na Mezinárodním veletrhu hraček v Norimberku. Společnost Baier & Schneider Ltd & Co. KG převzala základní majetek skupiny Creative Hobbies v květnu 2013 a podniká s novou značkou Knorr prandell.

Kliknutím na obrázek přejdete na Oficialní web. stránky dodavatele.