Prodávané zboží

HEYDA

Touha formulovat své myšlenky a pocity je začátkem každé tvůrčí činnosti. Pomáháme lidem uspokojovat tyto touhy kvalitními materiály a nápaditými technikami.

Pod značkou HEYDA naleznete v našem sortimentu širokou škálu pomůcek pro hobby tvorbu, ozdobné děrovače, razítka s různými motivy, papírové a lepicí pásky, barevné papíry jednobarevné i s potisky v různých gramážích a formátech, fotokartony a mnoho dalších kreativních tvořítek.

HEYDA sleduje trhy, trendy a inovace po celém světě a vyznačuje se vysokou kvalitou.

 

 

Knorr Prandell

Nikdy nebylo snadnější být kreativní. Pod značkou Knorr Prandell u nás naleznete četné hobby a řemeslné předměty kultovní značky pro práci s papírem, vyrábění dekorací nebo třeba šití a háčkování.

 

V roce 2013 rozšířila společnost Baier & Schneider Ltd & Co nabídku kreativního a hobby sortimentu o značku Knorr Prandell.

Nabízíme vše, co potřebujete k realizaci kreativních nápadů. Například pěnovou gumu, velké množství barevných filců, různé druhy dekorací a ozdob nejen z papíru, ale i textilu, filcu, dřeva a dalších materiálů.

 

 

BRUNNEN

Když se výukové pomůcky změní na oblíbené a oku lahodící věci.

Nabízíme krásné a užitečné školní materiály jako například kroužkové bloky s možností výběru různobarevných desek. penály, vtipné, ale zároveň funkční gumovací pryže.

Elegantní poznámkové bloky pro archiv informací, myšlenek a poznámek.

 

JEJE

JEJE Produkt je holandský rodinný podnik, který založil v roce 1991 rodina Reinders. Nabízíme samolepicí obrysové nálepky v široké škále motivů.

 

 

Läufer & Gutenberg GmbH

Již více než 80 let jsou Läufer i Gutenberg  přední výrobci a prodejci vysoce kvalitních výrobků v papírenském průmyslu.

Od této značky máme v nabídce například nevulkanizovanou gumu pro čištění obráběcích strojů, která není mastná neulpívá na podkladu. Prodáváme však i klasické gumovací pryže.

 

 

Ernst Stadelmann se značkou MULTIFORM (EXACOMPTA)

 Prezentaci a uspořádání reklamních materiálů zajistí produkty značky Multiform, dnes již Exacompta.
Nabízí vám držáky prospektů, stojánky a kartotéky.

 

 

GRAFITYP

Velká i malá písmena a číslice ve stříbrném a zlatém lesku určená do drážkových tabulí pro vytváření vlastních textů na atraktivním kontrastním černém podkladu. Velmi snadná změna textu a stále profesionální vzhled.